Finstral Partner Studio met 55 m² tentoonstelling en Planner-kasten.
Sinds 2017 is Atrium Design officieel Finstral-dealer. Het Zuid-Tiroolse familiebedrijf behoort onder de vele aanbieders van ramen, huisdeuren en veranda’s tot de meest innovatieve fabrikanten in Europa.
Het hele jaar door bewoonbare veranda’s bij Atrium Design.
Veranda’s zijn perfect om uw woonruimte uit te breiden. Maar daarvoor moeten ze zorgvuldig worden gepland en gebouwd. Daarom vertrouwen wij op de Altijd-Tuin van de ervaren raamfabrikant Finstral. Ze isoleren optimaal – ongeacht of het sneeuwt of dat de zon schijnt. Daarnaast bieden ze u maximale vrijheid bij de planning van uw individuele droom-veranda.
Ervaar ramen live in de Finstral Partner Studio van Atrium Design.
Ramen zijn investeringen voor tientallen jaren. De kwaliteitsverschillen zijn verbazingwekkend. Daarom adviseren wij onze klanten altijd: koop ramen pas, wanneer u ze van te voren een keer heeft geopend- en gesloten. Onze Finstral Partner Studio op 55 m² is de ideale plek daarvoor: ervaar alle Finstral-producten live, maak gebruik van ons professionele advies en plan uw individuele oplossing.